O MNIE | TERAPIA INDYWIDUALNA | TERAPIA RODZIN LUB PAR

O mnie

piotr_fraszczynski_zdjecie
Stars

Piotr Fraszczyński
Właściciel,
Założyciel Pracowni Zmiany Pozytywnej,
Psycholog,
Terapeuta uzależnień,
Terapeuta Rodzinny.

 

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień, Terapeuta Rodzin, Wykładowca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi pomocy. Z nieustającą pasją poszerzam wiedzę na temat różnych technik terapeutycznych, koncentrując się na efektywnej komunikacji z pacjentami oraz skutecznej pomocy w adaptacji do wolnego od cierpienia życia. Interesuje się człowiekiem nie tylko w kontekście psychoterapii, ale też w kontekście jego indywidualnego rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie i rodzinie. Problemy emocjonalne są tylko objawem i często współistnieją obok trudnych doświadczeń lub zaburzeń psychicznych aby wrócić do szczęśliwego życia, należy zająć się umysłem, ciałem i duchem. Trudności w funkcjonowaniu mają związek z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach, traumami, zaburzeniami osobowości i chorobami psychicznymi. Swoje doświadczenie zyskałem, pracując w:

 

 • Teatrze Chorea przy projektach angażujących osoby zagrożone wykluczeniem społecznym
 • Stowarzyszeniu Monar jako Terapeuta Uliczny
 • Ośrodku To Tu Karnice jako Terapeuta i Zastępca Kierownika
 • Poradni Monar jako Terapeuta
 • Pracowni Zmiany Pozytywnej, której jestem założycielem i liderem.
  Szkoliłem się min. w:
 • Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
 • Fundacji Dobrostanu Ogólnego we Wrocławiu
 • Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Psychologia
 • Szkole Psychoterapii Intra
 • Instytucie Ericksonowskim.

W swojej pracy czerpie inspiracje z każdego z podejść psychoterapeutycznych tak aby moja praca, była dostosowana do osoby zgłaszającej się do mnie o pomoc. Pracuje pod stałą superwizją oraz posiadam pięcioletnie doświadczenie w terapii własnej.

W swojej pracy stawiam na jakość. Nie prowadzę wielu procesów terapeutycznych, aby móc całkowicie oddać się pracy z osobami zmotywowanymi do Pozytywnej Zmiany. Jestem w pełni skupiony i utrzymuje kontakt z moimi klientami nawet między spotkaniami, żeby zmaksymalizować efektywność swoje pracy i sprawnie pomóc w osiągnięcie celów osób, które się do mnie zgłaszają.

Jeśli chcesz umówić się na darmową 15 minutową konsultację telefoniczną, aby sprawdzić
czy jestem dla Ciebie odpowiednim specjalistą, umów się poprzez formularz kontaktowy.

dbamy o to by moi klienci byli zadowoleni w 100%

Opinie moich klientów

Maja Zabolska
Maja Zabolska
2024-03-21
Piotr jest nie tylko wspaniałym terapeutą, ale też cudownym człowiekiem, niezwykle empatycznym i wyrozumiałym. Można z nim porozmawiać na każdy, nawet najbardziej intymny temat. Piotr słucha, rozmawia, opowiada, pomaga zrozumieć, ale nigdy nie ocenia. Dzięki temu podczas trwania sesji buduje się atmosfera wzjemnego zaufania i bezpieczeństwa. Bywało burzliwie, bywało wesoło, bywało smutnie, ale zawsze było prawdziwie. Miałam niezwykłe szczęście, że na swojej drodze spotkałam Takiego Człowieka. 🔥
Władysława Śpoinek
Władysława Śpoinek
2024-02-08
Chcę PODZIĘKOWAĆ Łukaszowi za pomoc ...Potrafi słuchać ,a gdy mówi ,bardzo dużo daje...Szczerze polecam Władek
Piotr Małycha
Piotr Małycha
2024-01-24
Super. Jeśli ktoś z moich znajomych bedzie potrzebował pomocy psychoterapeuty mogę w 100% polecić
Maciej Mikołajczyk
Maciej Mikołajczyk
2024-01-16
Bardzo polecam Piotrka, super kontakt bardzo konkretny, uprzejmy oraz od razu poczułem, że mogę mu zaufać. Po kilku sesjach, które dały mi potrzebny bodziec oraz sporej pracy nad sobą czuje się o niebo lepiej.
Wiktor Krakowiak
Wiktor Krakowiak
2023-12-04
Polecam! Pracownia gwarantuje realna pomoc i opiekę. Bardzo cenie sobie sesje z Piotrem oraz jego empatyczne i indywidualne podejscie. Dziękuję i pozdrawiam ekipę Pracowni :)
Kuba Litke
Kuba Litke
2023-11-30
Pełen profesjonalizm w każdej minucie terapi. Polecam Piotra jako terapeutę jest mega i dociera bardzo skutecznie do pacjenta.
Agata Kwiatkowska
Agata Kwiatkowska
2023-11-16
Piotr jest wspaniałym terapeutą! Sprawiłam, że czułam się swobodnie już po pierwszej wizycie, co było niesamowicie ważne jako mój pierwszy w życiu terapeuta. Ostatni (ponad) rok współpracy z Piotrem niesamowicie pomógł mi w sprawach prywatnych i pozwolił mi nabyć (bardzo potrzebną) wyrozumiałość i miłość w stosunku do siebie samej. Polecam bardzo bardzo bardzo!
sylwiam93
sylwiam93
2023-11-08
Trafiłam na Piotra, odbyłam szybką i skuteczną psychoterapię. Uwolniłam się od traum, lęków i złych emocji, które dźwigałam całe lata. W konsekwencji nie mam już argumentów jw., by się nad sobą użalać. Jak żyć? Ostrzegam, tak działa dobry terapeuta. Pracownia Zmiany Pozytywnej nie tylko z nazwy. Polecam, zwłaszcza tym niezdecydowanym! 👌🏼
GREEN FIT
GREEN FIT
2023-10-18
Szczerze polecam z całego serca wszystkim zagubionym duszyczką potrzebującym pomocy w tym zwariowanym świecie. właściwe osoby na właściwym miejscu, fachowa opieka, rodzinna atmosfera wszystko co najważniejsze szczególnie jeśli ktoś wybiera się po pomoc pierwszy raz...POLECAM 100%

W mojej pracowni dbam o to by towarzyszyła nam zawsze miła i przyjazna atmosfera. Dopełnieniem mojej pracowni są kameralne pomieszczenia w których skupiamy się na tym co jest ważne i potrzebne.

Spotkań

Przepracowanych godziN

%

SatysfakCJI

Dyplomy i certyfikaty

psychoterapeuta_psychoterapia_łódź_piotr_fraszczyński

SŁUŻYMY POMOCĄ

Skontaktuj się z Nami!

Telefon kontaktowy

Godziny pracy

Wtorek: 15:00 – 21:00
Środa: 13:00 – 18:00
Czwartek: 15:00 – 21:00
Piątek: 10:00 – 14:00

Numer konta bankowego

65 1140 2004 0000 3802 7842 6049
(mBank)

Lokalizacja

Pracownia Zmiany Pozytywnej
Piotr Fraszczyński

ul. Franciszkańska 49 lok.3U,
91-815 Łódź, Polska.
NIP: 7282636757
REGON: 361548741