O MNIE

O mojej pracowni

Pracownia Zmiany Pozytywnej powstała w wyniku zapotrzebowania na prowadzenie sesji terapeutycznych w duchu terapii skoncentrowanej na Człowieku. Doświadczenie, jakie zdobyłem do tej pory, w pracy w różnych placówkach sprawiło, że stworzyłem miejsce, w którym całkowicie mogę oddać się mojej filozofii pracy. Sesja terapeutyczna to nie tylko spotkanie terapeuty i klienta, to spotkanie ludzi, którzy mogą być w autentycznej relacji opartej na partnerskich stosunkach. Jest to wyjątkowe miejsce stworzone, by człowiek doświadczał tam akceptacji, braku oceny oraz autentyczności. Pracuję pod stałą superwizją.
Wymienione zaburzenia są efektem trudności i deficytów w obszarach samooceny, przeżywania i radzenia sobie z emocjami, trudnościami w nawiązywaniu zdrowych relacji, przebytych traum, również z okresu dzieciństwa. Tylko całościowe spojrzenie na człowieka może dać zrozumienie, ulgę oraz narzędzia do lepszego radzenia sobie w życiu, oraz przeżywania go na najwyższym możliwym dla Człowieka poziomie. Podczas procesu terapii panuje atmosfera akceptacji, dyskrecji, tolerancji oraz zrozumienia. Gabinet jest przyjazny społeczności LGBT+.

 

podpis_piotr_fraszczynski

W Pracowni Zmiany Pozytywnej wparcia otrzymają osoby:

UZALEŻNIONE
WSPÓŁUZALEŻNIONE
obniżonym nastrojem
osoby zmagające się z trudnościami emocjonalnymi
zaburzeniami osobowości
lękami i fobiami
Z depresją
piotr_fraszczynski_pracowniazmianypozytywnej
Stars

Piotr Fraszczyński
Właściciel,
Założyciel Pracowni Zmiany Pozytywnej,
Psycholog, Terapeuta uzależnień

 

Psycholog, certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień z 8-letnim doświadczeniem w pracy z osobami potrzebującymi pomocy. Z nieustającą pasją poszerza wiedzę na temat różnych technik terapeutycznych, koncentrując się na efektywnej komunikacji z pacjentami oraz skutecznej pomocy w adaptacji do wolnego od cierpienia życia. Interesuje się człowiekiem nie tylko w kontekście terapii uzależnień, ale też w kontekście jego indywidualnego rozwoju i funkcjonowania w tkance społecznej i rodzinnej. Uzależnienie jest tylko objawem i często współistniejącą chorobą i aby wrócić do szczęśliwego życia, należy zająć się innymi obszarami. Mają one związek z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami w komunikacji, traumami, zaburzeniami osobowości, depresją czy nerwicą. Swoje doświadczenie zyskałem, pracując w:

  • Teatrze Chorea przy projektach angażujących osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.
  • Stowarzyszeniu Monar jako Terapeuta Uliczny.
  • Ośrodku To Tu Karnice jako Terapeuta i Zastępca Kierownika.
  • Poradni Monar jako Terapeuta.
  • Pracowni Zmiany Pozytywnej gdzie prowadzę prywatną praktykę.

W swojej pracy czerpię inspiracje z podejścia humanistycznego, ale również poznawczo behawioralnego, psychodynamicznego oraz systemowego. Pracuje pod stałą superwizją oraz posiadam pięcioletnie doświadczenie w terapii własnej.

dbamy o to by moi klienci byli zadowoleni w 100%

Opinie moich klientów

Bardzo polecam, po niemal 2 latach terapii mogę potwierdzić, że Piotrek jest prawdziwym profesjonalistą w tym co robi. Ma niespotykany poziom empatii i angażuje się w każdą sesję całym sercem. Potrafi stworzyć w gabinecie odpowiednią przestrzeń i bije od niego autentyczność. Nie tylko ja otwierałem się na Piotrka, ale również Piotrek na mnie co bardzo skraca dystans. Dziękuję za cały ten spędzony wspólnie czas 🙂

Andrzej.

Miałem przyjemność odbycia wizyt z Piotrkiem i bardzo polecam 🙂 Najgorszy jest ten pierwszy raz kiedy przychodzisz i się denerwujesz jak taka wizyta ma wyglądać. Ale kiedy poznasz Piotrka, to na pewno te zdenerwowanie zniknie i złapiecie wspólne „flow” 🙂 Chodziłem do Piotrka przez rok i zamierzam dalej to robić 🙂

Renitares.

Była to moja pierwsza wizyta u psychologa, była obawa jak to będzie…Tymczasem czułem się jak bym siedział z kumplem na ławce i opowiadał mu o swoich problemach,a on mnie z uwagą słuchał i klepał po plecach,że wszystko będzie dobrze. Dzięki Piotrowi wywaliłem – to co miałem z tyłu głowy, trochę czasu nam to zajęło, myślę że jeszcze zajmie, żeby doszczętnie oczyścić tę „stajnię Augiasza”. Nie wiem czy pacjent upodobnia się do psychologa czy jest na odwrót, ale czasem czułem jakbym rozmawiał z własnym odbiciem (może trochę bardziej zdystansowanym, opanowanym,mądrzejszym o parę doświadczeń).Być może wspólne przeżycia i problemy z przeszłości bardziej mnie otworzyły, a może empatia, umiejętność i szczerość Piotra to sprawiły.Chciałbym niedługo zaśpiewać…” wiem, że jeszcze będzie pięknie, przegonimy mrok, przegonimy całe zło” , a potem jako były pacjent zabiorę Piotra po za gabinet na oranżadę lub szklankę mleka:-)

Piotr.

W mojej pracowni dbam o to by towarzyszyła nam zawsze miła i przyjazna atmosfera. Dopełnieniem mojej pracowni są kameralne pomieszczenia w których skupiamy się na tym co jest ważne i potrzebne.

Spotkań

Przepracowanych godziN

%

SatysfakCJI

Dyplomy i certyfikaty

psychoterapeuta_psychoterapia_łódź_piotr_fraszczyński

SŁUŻYMY POMOCĄ

Skontaktuj się z Nami!

Telefon kontaktowy

Godziny pracy

Wtorek: 15:00 – 21:00
Środa: 13:00 – 18:00
Czwartek: 15:00 – 21:00
Piątek: 10:00 – 14:00

Numer konta bankowego

65 1140 2004 0000 3802 7842 6049
(mBank)

Lokalizacja

Pracownia Zmiany Pozytywnej
Piotr Fraszczyński

ul. Franciszkańska 49 lok.3U,
91-815 Łódź, Polska.
NIP: 7282636757
REGON: 361548741