TERAPIA INDYWIDUALNA | TERAPIA RODZIN LUB PAR

Piotr Fraszczyński

W celu zapisania się na terapię do Piotra Fraszczyńskiego użyj formularza kontaktowego, który umożliwi szybką odpowiedź na zgłoszenie i dostosowanie odpowiedniego terminu na rozpoczęcie współpracy.

piotr_fraszczynski_zdjecie
Stars

Piotr Fraszczyński
Właściciel,
Założyciel Pracowni Zmiany Pozytywnej,
Psycholog,
Terapeuta uzależnień,
Terapeuta Rodzinny.

 

Psycholog, Certyfikowany Instruktor Terapii Uzależnień, Terapeuta Rodzin, Wykładowca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi pomocy. Z nieustającą pasją poszerzam wiedzę na temat różnych technik terapeutycznych, koncentrując się na efektywnej komunikacji z pacjentami oraz skutecznej pomocy w adaptacji do wolnego od cierpienia życia. Interesuje się człowiekiem nie tylko w kontekście psychoterapii, ale też w kontekście jego indywidualnego rozwoju i funkcjonowania w społeczeństwie i rodzinie. Problemy emocjonalne są tylko objawem i często współistnieją obok trudnych doświadczeń lub zaburzeń psychicznych aby wrócić do szczęśliwego życia, należy zająć się umysłem, ciałem i duchem. Trudności w funkcjonowaniu mają związek z niskim poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach, traumami, zaburzeniami osobowości i chorobami psychicznymi. Swoje doświadczenie zyskałem, pracując w:

 

 • Teatrze Chorea przy projektach angażujących osoby zagrożone wykluczeniem społecznym
 • Stowarzyszeniu Monar jako Terapeuta Uliczny
 • Ośrodku To Tu Karnice jako Terapeuta i Zastępca Kierownika
 • Poradni Monar jako Terapeuta
 • Pracowni Zmiany Pozytywnej, której jestem założycielem i liderem.
  Szkoliłem się min. w:
 • Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu
 • Fundacji Dobrostanu Ogólnego we Wrocławiu
 • Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Psychologia
 • Szkole Psychoterapii Intra
 • Instytucie Ericksonowskim.

W swojej pracy czerpie inspiracje z każdego z podejść psychoterapeutycznych tak aby moja praca, była dostosowana do osoby zgłaszającej się do mnie o pomoc. Pracuje pod stałą superwizją oraz posiadam pięcioletnie doświadczenie w terapii własnej.

W swojej pracy stawiam na jakość. Nie prowadzę wielu procesów terapeutycznych, aby móc całkowicie oddać się pracy z osobami zmotywowanymi do Pozytywnej Zmiany. Jestem w pełni skupiony i utrzymuje kontakt z moimi klientami nawet między spotkaniami, żeby zmaksymalizować efektywność swoje pracy i sprawnie pomóc w osiągnięcie celów osób, które się do mnie zgłaszają.

Jeśli chcesz umówić się na darmową 15 minutową konsultację telefoniczną, aby sprawdzić
czy jestem dla Ciebie odpowiednim specjalistą, umów się poprzez formularz kontaktowy.

Agata Kwiatkowska
Agata Kwiatkowska
2023-11-16
Piotr jest wspaniałym terapeutą! Sprawiłam, że czułam się swobodnie już po pierwszej wizycie, co było niesamowicie ważne jako mój pierwszy w życiu terapeuta. Ostatni (ponad) rok współpracy z Piotrem niesamowicie pomógł mi w sprawach prywatnych i pozwolił mi nabyć (bardzo potrzebną) wyrozumiałość i miłość w stosunku do siebie samej. Polecam bardzo bardzo bardzo!
sylwiam93
sylwiam93
2023-11-08
Trafiłam na Piotra, odbyłam szybką i skuteczną psychoterapię. Uwolniłam się od traum, lęków i złych emocji, które dźwigałam całe lata. W konsekwencji nie mam już argumentów jw., by się nad sobą użalać. Jak żyć? Ostrzegam, tak działa dobry terapeuta. Pracownia Zmiany Pozytywnej nie tylko z nazwy. Polecam, zwłaszcza tym niezdecydowanym! 👌🏼
GREEN FIT
GREEN FIT
2023-10-18
Szczerze polecam z całego serca wszystkim zagubionym duszyczką potrzebującym pomocy w tym zwariowanym świecie. właściwe osoby na właściwym miejscu, fachowa opieka, rodzinna atmosfera wszystko co najważniejsze szczególnie jeśli ktoś wybiera się po pomoc pierwszy raz...POLECAM 100%
Piotr Zuterek
Piotr Zuterek
2023-10-05
Szczerze polecam Łukasza. Bardzo profesjonalne podejście do tematu i super człowiek.
Piotr Gadon
Piotr Gadon
2023-10-02
Świetne miejsce dla ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Szczególnie polecam p. Łukasza
Bartosz Huzar
Bartosz Huzar
2023-09-24
Z Piotrkiem można konie kraść, ale przede wszystkim można się wygadać i poradzić bez skrępowania. Szczerze polecam
Tomasz Wacewicz
Tomasz Wacewicz
2023-09-23
I went to Dr Piotr and I recommend for everyone. Korzystalem z uslug I szczerze polecam
Agnieszka
Agnieszka
2023-09-21
Szukałam naprawdę dobrego psychoterapeuty…i to był strzał w dziesiątkę…! Wspaniały terapeuta i bardzo bardzo empatyczny człowiek potrafiący słuchać i wcielić się w skórę pacjenta/klienta… Piotr posiada umiejętność odkrywania Potencjału i siły drzemiącej w człowieku o której dowiadujemy się ze zdziwieniem… Potrafi tak poprowadzić rozmowę, Że tok myślenia prowadzony jest na odpowiednie tory i sami Wyciągamy właściwe wnioski… Przed pierwszą wizytą człowiek ma zawsze jakieś obawy ale po kilku chwilach spędzonych w gabinecie mijają one bezpowrotnie… Piotrze ,dziękuje Ci bardzo za poświęcony czas w gabinecie i mega pomoc…! I oczywiście bardzo bardzo bardzo polecam terapeutę Piotra…!!!
Paulina Ruda - Nowak
Paulina Ruda - Nowak
2023-09-19
Świetny specjalista, polecam z całego serca 👌🏽👌🏽👌🏽
Artur Błasik
Artur Błasik
2023-09-15
Dzięki Piotr za rzeczowe, konstruktywne spotkania z optymistycznym finałem!

Terapie indywidualne: 350 zł
Terapie rodzinne lub par: 500 zł

Zapisz się na spotkanie

Formularz kontaktowy

Jeśli chciałbyś/chciałabyś zgłosić się na terapię do Piotra Fraszczyńskiego, możesz zrobić to przez formularz kontaktowy.

Napisz krótko jaki jest główny cel Twojego zgłoszenia się na terapię i dlaczego akurat teraz podejmujesz taką ważną decyzję.

Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć jaki jest termin oczekiwania na podjęcie współpracy, którą może być konsultacja psychologiczna (1-3) spotkania lub psychoterapia, która będzie trwała tyle, ile będzie potrzebne na nią czasu.

Jeśli rozpoczynamy współpracę, na pewno znajdziemy dogodny czas do regularnych spotkań.

Dziękuję serdecznie za zgłoszenie się do mnie i za zaufanie.
Pozdrawiam,

Piotr Fraszczyński

  SŁUŻYMY POMOCĄ

  Skontaktuj się z Nami!

  Telefon kontaktowy

  Godziny pracy

  Wtorek: 15:00 – 21:00
  Środa: 13:00 – 18:00
  Czwartek: 15:00 – 21:00
  Piątek: 10:00 – 14:00

  Numer konta bankowego

  65 1140 2004 0000 3802 7842 6049
  (mBank)

  Lokalizacja

  Pracownia Zmiany Pozytywnej
  Piotr Fraszczyński

  ul. Franciszkańska 49 lok.3U,
  91-815 Łódź, Polska.
  NIP: 7282636757
  REGON: 361548741