PRZEDSTAWIAMY WAM specjalistów z którymi współpracujemy

Współpraca

Martyna_Romanowicz_Psycholog

Martyna Romanowicz
Psycholog

 

Sesje indywidualne

Na sesjach poruszane są tematy przepracowania i wyboru priorytetów, zarządzania czasem, pewności siebie w grupie, porządkowania celów, radzenia sobie zarówno z sukcesem jak i porażką, czerpania radości w twórczym działaniu  i szukania swojego wewnętrznego głosu. Artysta odpowiada sobie na pytania:

  1. „co?”- czyli które działanie artystyczne jest dla niego źródłem spełnienia i jaką drogą chce się realizować;
  2. „jak?”- jak organizować czas i pracę, żeby móc spełniać założenia punktu pierwszego;
  3. z kim?”- przygląda się swojemu funkcjonowaniu w grupie, swojej postawie, kształtuje konstruktywny sposób komunikacji ze współpracownikami i klientami, tak aby dbać o swoje potrzeby bez ranienia innych.

Sesje indywidualne oparte są na metodzie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, która jest skupiona na określeniu i osiągnięciu przez klienta celu, na którym mu zależy. W trakcie sesji wzmacniane jest to, co dobre w kliencie i służące rozwiązaniu trudności. Szczególnie uwzględniane są jego zasoby, mocne strony i możliwości. Spotkania odbywają się raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie, online lub w gabinecie. Jedno spotkanie trwa 50 minut.

Przez artystę rozumie się osobę, która zajmuje się lub chce się zajmować zawodowo/niezawodowo aktywnościami artystycznymi, takimi jak: sztuki wizualne, muzyka, literatura, taniec, teatr, itp.

Sesje prowadzi Martyna Romanowicz (pseudonim artystyczny: Roma Nowicz). Psycholog z doświadczeniem praktycznym i akademickim, tworzy muzykę, poezję, rękodzieło. Za nią  już sporo wystąpień konferencyjnych, artykułów, analiz naukowych i rozmów z artystami. Pomaga artystom w radzeniu sobie z problemami specyficznymi dla ich profesji. Prowadzi vloga na youtube pt. „Psychologia dla artystów”.

czas_na_dialog_poradnia

Poradnia Terapeutyczna
CZAS NA DIALOG
Terapia Uzależnień i Współuzależnień

Poradnia Terapeutyczna

Życie człowieka przypomina drzewo. Rozwijamy się przez wiele lat, nabywamy doświadczeń, które niczym konary drzewa rosną w różnych kierunkach, często krzyżując się czasami łamiąc pod naporem losu. Z biegiem czasu zasoby doświadczeń i życiowej wiedzy poszerzają się i nakładają na siebie. Tworzą nową jakość i dają sposobność ciągłego rozwoju. Upływający czas zaciera jednak często te pierwotne doświadczenia czyniąc kierujące dziś nami motywy mało czytelnymi i niezrozumiałymi. Zaglądając w głąb siebie możemy jednak dojść do korzeni naszej świadomości, która w swoim skomplikowaniu głęboko skrywa tajemnice naszej przeszłości.

Adres e-mail: gabinet@uzaleznieniaterapia.pl

Lokalizacja: Kramarska 18/1, 61-765 Poznań

SŁUŻYMY POMOCĄ

Skontaktuj się z Nami!

Telefon kontaktowy

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 9:00 – 21:00
Sob. – Nd.: 9:00 – 15:00

Numer konta bankowego

65 1140 2004 0000 3802 7842 6049
(mBank)

Lokalizacja

Pracownia Zmiany Pozytywnej
Piotr Fraszczyński

ul. Franciszkańska 49 lok.3U,
91-815 Łódź, Polska.
NIP: 7282636757
REGON: 361548741